Cookies
Deze website maakt gebruik van cookies om instellingen te bewaren en website-statistieken te verzamelen.
Als je hieronder op de knop "Cookies toelaten" klikt, geef je ons toestemming om deze cookies te gebruiken.

Wil je meer gedetailleerde informatie, gebruik dan de knop "Meer info".

We onderscheiden volgende types cookies, naargelang hun doeleinden:

 • Essentiële/ Strikt noodzakelijke cookies:

  Deze cookies zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld in onze systemen. Ze worden meestal alleen ingesteld als reactie op acties die door u zijn gesteld, zoals het instellen van uw privacy voorkeuren, inloggen of het invullen van formulieren. Ze zijn noodzakelijk voor een goede communicatie en ze vergemakkelijken het navigeren (bijvoorbeeld naar een vorige pagina terugkeren, etc.).
 • Niet-essentiële cookies:

  Deze cookies zijn op zich niet noodzakelijk om de website te laten functioneren, maar ze helpen ons wel een verbeterde en gepersonaliseerde website aan te bieden.
  • » Functionele cookies:

   Deze cookies stellen de website in staat om verbeterde functionaliteit en personalisatie te bieden. Ze kunnen worden ingesteld door ons of door externe providers wiens diensten we hebben toegevoegd aan onze pagina's.
  • » Analytische cookies:

   Met deze cookies kunnen we bezoeken en traffic bijhouden, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren. Ze helpen ons te weten welke pagina's het meest en het minst populair zijn en hoe bezoekers zich door de website verplaatsen.
  • » Targeting / advertising cookies:

   Deze cookies kunnen door onze advertentiepartners via onze website worden ingesteld. Ze kunnen door die bedrijven worden gebruikt om een profiel van uw interesses samen te stellen en u relevante advertenties op andere sites te laten zien.

Wij gebruiken dus enerzijds onze eigen cookies en anderzijds cookies van zorgvuldig geselecteerde partners met wie we samenwerken.


Nog meer weten?

Kijk dan in onze uitgebreide Cookieverklaring en ons Privacybeleid .

Cookie image

Visitatie Tweetalige afdeling succesvol

head image

vrijdag 03-11-2023

Terug naar overzicht

Op dinsdag 31 oktober bezocht een visitatiecommissie van Nuffic (Europees platform) onze school. Nuffic is de Nederlandse organisatie die toeziet op de kwaliteit van de internationalisering van het onderwijs.

Twee maanden voor de visitatie dag moesten onze TTO-coördinatoren al een hele berg documenten en cijfers aanleveren om de kwaliteit aan te tonen. De dag zelf werd door de vierkoppige commissie gebruikt om gesprekken te voeren met de leerlingen, docenten, coördinatoren en de directie van onze school.

Aan het einde van deze inspannende dag concludeerde deze externe commissie dat onze school het predicaat TTO-school 2.0 verdient.

Op het gebied van taalvaardigheid, zowel bij de leerlingen als de docenten, gooiden we hoge ogen. Ook de clil-methodiek (clil staat voor content and language integrated learning en is eigenlijk de didactiek achter het tweetalig onderwijs) werd geroemd!

Toen we ook nog werden gecomplimenteerd met de strakke organisatie en de geweldige sfeer in het team én binnen de school in het algemeen, waren we zeker van een positieve uitslag.

Punten om de komende jaren nog aan te werken waren er natuurlijk ook; de onderdelen wereldburgerschap en de persoonlijke ontwikkeling van de leerling. Van beide zaken werd gezien dat dit organisatorisch en inhoudelijk prima in orde is, maar met name de zichtbaarheid en borging van deze onderdelen kan naar een hoger plan getild worden. We gaan hier middels een nieuw digitaal portfolio mee aan de slag.

De verschillende samenwerkingsprojecten en uitwisselingen die waar mogelijk ook in coronatijd doorgang hebben gevonden werden nog als een positief punt opgemerkt.

Veel complimenten waren er voor onze leergierige en leuke leerlingen en ook voor de betrokken en kundige docenten. Kijk, van dat soort opmerkingen gaan wij stralen!

Kortom, de school is met vlag en wimpel geslaagd voor dit examen. Wij zijn heel erg trots op dit mooie certificaat. Dank aan alle betrokkenen en een speciale shout out naar ons fantastische OOP, zonder de mooie kopieën, schone lokalen en heerlijke lunch was de commissie vast niet zo positief gestemd geweest!

Met trotse groet,

A vd Zande en T van Limpt, coördinatoren TTO.

Overtuigd?

Neem contact met ons op