Cookies
Deze website maakt gebruik van cookies om instellingen te bewaren en website-statistieken te verzamelen.
Als je hieronder op de knop "Cookies toelaten" klikt, geef je ons toestemming om deze cookies te gebruiken.

Wil je meer gedetailleerde informatie, gebruik dan de knop "Meer info".

We onderscheiden volgende types cookies, naargelang hun doeleinden:

 • Essentiële/ Strikt noodzakelijke cookies:

  Deze cookies zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld in onze systemen. Ze worden meestal alleen ingesteld als reactie op acties die door u zijn gesteld, zoals het instellen van uw privacy voorkeuren, inloggen of het invullen van formulieren. Ze zijn noodzakelijk voor een goede communicatie en ze vergemakkelijken het navigeren (bijvoorbeeld naar een vorige pagina terugkeren, etc.).
 • Niet-essentiële cookies:

  Deze cookies zijn op zich niet noodzakelijk om de website te laten functioneren, maar ze helpen ons wel een verbeterde en gepersonaliseerde website aan te bieden.
  • » Functionele cookies:

   Deze cookies stellen de website in staat om verbeterde functionaliteit en personalisatie te bieden. Ze kunnen worden ingesteld door ons of door externe providers wiens diensten we hebben toegevoegd aan onze pagina's.
  • » Analytische cookies:

   Met deze cookies kunnen we bezoeken en traffic bijhouden, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren. Ze helpen ons te weten welke pagina's het meest en het minst populair zijn en hoe bezoekers zich door de website verplaatsen.
  • » Targeting / advertising cookies:

   Deze cookies kunnen door onze advertentiepartners via onze website worden ingesteld. Ze kunnen door die bedrijven worden gebruikt om een profiel van uw interesses samen te stellen en u relevante advertenties op andere sites te laten zien.

Wij gebruiken dus enerzijds onze eigen cookies en anderzijds cookies van zorgvuldig geselecteerde partners met wie we samenwerken.


Nog meer weten?

Kijk dan in onze uitgebreide Cookieverklaring en ons Privacybeleid .

Cookie image

Kernwaarden: collega's in gesprek

head image

vrijdag 12-01-2024

Terug naar overzicht

Bij het Pius X-College streven we ernaar om elke leerling te helpen het beste uit zichzelf te halen en voor te bereiden op een veelbelovende toekomst. Dit doen we door een sfeer te creëren waarin leerlingen zich thuis voelen en waarin we aandacht besteden aan de snel veranderende samenleving, respectvolle relaties en de behoeften van leerlingen.

Onze kernwaarden - 'Voel je thuis', 'Ontdek jezelf', 'Jij bent aan zet' en 'Oog voor jou' voor de onderwijsprofessionals vertaald naar verbondenheid, professionaliteit en ontwikkelingsgerichtheid - vormen de basis van ons dagelijks werk en worden vertaald naar specifieke competenties. Samen met ons team gaan we in januari/februari in gesprek om deze waarden te verankeren in waarneembaar gedrag. Dit zal niet alleen elk individu in staat stellen zijn potentieel te benutten, maar ook bijdragen aan het versterken van onze schoolgemeenschap.

We kijken ernaar uit om deze waarden te blijven koesteren en verder te ontwikkelen!

Overtuigd?

Neem contact met ons op