Cookies
Deze website maakt gebruik van cookies om instellingen te bewaren en website-statistieken te verzamelen.
Als je hieronder op de knop "Cookies toelaten" klikt, geef je ons toestemming om deze cookies te gebruiken.

Wil je meer gedetailleerde informatie, gebruik dan de knop "Meer info".

We onderscheiden volgende types cookies, naargelang hun doeleinden:

 • Essentiële/ Strikt noodzakelijke cookies:

  Deze cookies zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld in onze systemen. Ze worden meestal alleen ingesteld als reactie op acties die door u zijn gesteld, zoals het instellen van uw privacy voorkeuren, inloggen of het invullen van formulieren. Ze zijn noodzakelijk voor een goede communicatie en ze vergemakkelijken het navigeren (bijvoorbeeld naar een vorige pagina terugkeren, etc.).
 • Niet-essentiële cookies:

  Deze cookies zijn op zich niet noodzakelijk om de website te laten functioneren, maar ze helpen ons wel een verbeterde en gepersonaliseerde website aan te bieden.
  • » Functionele cookies:

   Deze cookies stellen de website in staat om verbeterde functionaliteit en personalisatie te bieden. Ze kunnen worden ingesteld door ons of door externe providers wiens diensten we hebben toegevoegd aan onze pagina's.
  • » Analytische cookies:

   Met deze cookies kunnen we bezoeken en traffic bijhouden, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren. Ze helpen ons te weten welke pagina's het meest en het minst populair zijn en hoe bezoekers zich door de website verplaatsen.
  • » Targeting / advertising cookies:

   Deze cookies kunnen door onze advertentiepartners via onze website worden ingesteld. Ze kunnen door die bedrijven worden gebruikt om een profiel van uw interesses samen te stellen en u relevante advertenties op andere sites te laten zien.

Wij gebruiken dus enerzijds onze eigen cookies en anderzijds cookies van zorgvuldig geselecteerde partners met wie we samenwerken.


Nog meer weten?

Kijk dan in onze uitgebreide Cookieverklaring en ons Privacybeleid .

Cookie image

​Viering van het 75-jarig bestaan

head image

vrijdag 27-05-2022

Terug naar overzicht

In 2021 bestond het Pius X-College 75 jaar. Vanwege de toen geldende coronamaatregelen kon dat jubileum helaas niet gevierd worden. Gelukkig kan dat nu wel.

Op donderdag 2 juni gaan we met alle leerlingen van onze school naar de Efteling. Er is voor hen busvervoer geregeld en voor alle medewerkers. U ontvangt een dezer dagen nog aanvullende informatie over vertrektijden en terugkomst in Bladel.

Op vrijdag 3 juni is er voor de leerlingen een verlengde pauze van 10.30 tot 11.00 uur. Er staan kraampjes opgesteld op de diverse schoolpleinen, waar onze leerlingen een lekker hapje en drankje kunnen ophalen en nuttigen. Ook de leerlingen die een CKV-dag bij Den Herd in Bladel hebben, krijgen een lekkere versnapering.

Het feestelijke uitstapje is en blijft een activiteit onder de vlag van de school. We houden oren en ogen open zodat de dag op een prettige wijze verloopt en de veiligheid van onze leerlingen en medewerkers is gewaarborgd. De normale gedragsregels die op een reguliere schooldag op het Pius X-College gelden voor leerlingen en medewerkers worden gehanteerd.

Vooraf worden er nog afspraken gemaakt voor leerlingen die extra begeleiding en aandacht nodig hebben, zodat ook zij een onvergetelijke dag zullen hebben. ‘Voel je thuis!’ betekent ook op deze dag ‘samen uit, samen thuis’!


Overtuigd?

Neem contact met ons op