​Viering van het 75-jarig bestaan

head image

vrijdag 27-05-2022

Terug naar overzicht

In 2021 bestond het Pius X-College 75 jaar. Vanwege de toen geldende coronamaatregelen kon dat jubileum helaas niet gevierd worden. Gelukkig kan dat nu wel.

Op donderdag 2 juni gaan we met alle leerlingen van onze school naar de Efteling. Er is voor hen busvervoer geregeld en voor alle medewerkers. U ontvangt een dezer dagen nog aanvullende informatie over vertrektijden en terugkomst in Bladel.

Op vrijdag 3 juni is er voor de leerlingen een verlengde pauze van 10.30 tot 11.00 uur. Er staan kraampjes opgesteld op de diverse schoolpleinen, waar onze leerlingen een lekker hapje en drankje kunnen ophalen en nuttigen. Ook de leerlingen die een CKV-dag bij Den Herd in Bladel hebben, krijgen een lekkere versnapering.

Het feestelijke uitstapje is en blijft een activiteit onder de vlag van de school. We houden oren en ogen open zodat de dag op een prettige wijze verloopt en de veiligheid van onze leerlingen en medewerkers is gewaarborgd. De normale gedragsregels die op een reguliere schooldag op het Pius X-College gelden voor leerlingen en medewerkers worden gehanteerd.

Vooraf worden er nog afspraken gemaakt voor leerlingen die extra begeleiding en aandacht nodig hebben, zodat ook zij een onvergetelijke dag zullen hebben. ‘Voel je thuis!’ betekent ook op deze dag ‘samen uit, samen thuis’!


Overtuigd?

Neem contact met ons op
Deze website maakt gebruik van cookies om instellingen te onthouden en website-statistieken bij te houden. Met onderstaande knop geeft u toestemming voor het plaatsen van deze cookies.

Meer informatie vindt u in de  Cookieverklaring  en  Privacybeleid.
Cookie image