Cookies
Deze website maakt gebruik van cookies om instellingen te bewaren en website-statistieken te verzamelen.
Als je hieronder op de knop "Cookies toelaten" klikt, geef je ons toestemming om deze cookies te gebruiken.

Wil je meer gedetailleerde informatie, gebruik dan de knop "Meer info".

We onderscheiden volgende types cookies, naargelang hun doeleinden:

 • Essentiële/ Strikt noodzakelijke cookies:

  Deze cookies zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld in onze systemen. Ze worden meestal alleen ingesteld als reactie op acties die door u zijn gesteld, zoals het instellen van uw privacy voorkeuren, inloggen of het invullen van formulieren. Ze zijn noodzakelijk voor een goede communicatie en ze vergemakkelijken het navigeren (bijvoorbeeld naar een vorige pagina terugkeren, etc.).
 • Niet-essentiële cookies:

  Deze cookies zijn op zich niet noodzakelijk om de website te laten functioneren, maar ze helpen ons wel een verbeterde en gepersonaliseerde website aan te bieden.
  • » Functionele cookies:

   Deze cookies stellen de website in staat om verbeterde functionaliteit en personalisatie te bieden. Ze kunnen worden ingesteld door ons of door externe providers wiens diensten we hebben toegevoegd aan onze pagina's.
  • » Analytische cookies:

   Met deze cookies kunnen we bezoeken en traffic bijhouden, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren. Ze helpen ons te weten welke pagina's het meest en het minst populair zijn en hoe bezoekers zich door de website verplaatsen.
  • » Targeting / advertising cookies:

   Deze cookies kunnen door onze advertentiepartners via onze website worden ingesteld. Ze kunnen door die bedrijven worden gebruikt om een profiel van uw interesses samen te stellen en u relevante advertenties op andere sites te laten zien.

Wij gebruiken dus enerzijds onze eigen cookies en anderzijds cookies van zorgvuldig geselecteerde partners met wie we samenwerken.


Nog meer weten?

Kijk dan in onze uitgebreide Cookieverklaring en ons Privacybeleid .

Cookie image

Mooie prestatie voor derdeklassers op Biologie Olympiade!

head image

maandag 15-04-2024

Terug naar overzicht

De leerlingen van 3havo, 3vwo en 3tto hebben tijdens de voorrondes van de Landelijke Biologie Olympiade een knappe prestatie neergezet. Van de 169 deelnemende havo/vwo scholen zijn onze leerlingen als tweede geëindigd!

Tijdens de voorrondes werden de leerlingen getoetst op hun inzicht en kennis over allerlei biologie-onderwerpen die ook op de middelbare school aan bod komen.

Het behalen van de tweede plaats, is niet het enige goede nieuws voor de leerlingen van 3 havo want 24 leerlingen hebben een certificaat ontvangen omdat ze bij de top 10% van Nederland horen en maar liefst 10 leerlingen mogen ook nog door naar de tweede ronde vanwege hun resultaat! Deze tweede ronde vindt plaats op 19 april in Amsterdam. De deelnemers gaan zich daar zich verdiepen in onderwerpen die buiten de schoolboeken vallen.

Wij zijn enorm trots op al onze leerlingen en wensen hen heel veel succes tijdens de tweede ronde!

Overtuigd?

Neem contact met ons op