Globaal programma
De 1e en 2e jaars leerlingen hebben creatieve en uitdagende workshops in school. Deze worden verzorgd door de CKV Fabriek. Denk hierbij bijvoorbeeld aan workshops light painting, graffiti, breakdance, filmtechnieken en kickboksen.
De 3e jaars leerlingen vmbo zullen ook workshops in school krijgen. De 3e jaars leerlingen h/v/tto kijken naar een theatervoorstelling in Bruis “Romeo & Julia” en volgen aansluitend theaterworkshops.
Voor de 4e en 5e jaars leerlingen h/v is er op school de voorstelling “Een hoofd vol” en daarna zijn er workshops Physical Challenges: slapstick, stage fighting en hiphop, gegeven door Theatermakerij Storm.
De examenklassen, wereldklassen en de leerlingen van de praktijkschool nemen geen deel aan de Cultuurdag.
We hopen dat het een hele mooie, inspirerende en fijne Cultuurdag gaat worden!