​Wat vindt u van het Pius X-College?

head image

donderdag 16-04-2020

Terug naar overzicht

De landelijke organisatie van schoolbesturen, de VO-raad, organiseert elk jaar een algemene ouderenquête om inzicht te krijgen in de tevredenheid van ouders/verzorgers over het onderwijs en de school van hun kind. Ook onze school neemt al jaren hieraan deel omdat wij het belangrijk vinden om te werken aan de verbetering van ons onderwijs.

Uw mening helpt ons daarbij. Wij horen daarom graag wat u van onze school vindt.

U wordt in de gelegenheid gesteld om 15 vragen in te vullen in hoeverre u tevreden bent over het Pius X-College.

Het invullen van de vragenlijst kan t/m vrijdag 24 april 2020 en duurt ongeveer 5 minuten. Dit kan via uw mobiele telefoon, tablet of computer. De vragenlijst wordt anoniem ingevuld: de school weet dus niet welk antwoorden u geeft.

Via de Nieuwsbrief wordt u later geïnformeerd over de resultaten. Ook worden de deze gepubliceerd via de website www.scholenopdekaart.nl. Hier vindt u van alle scholen in Nederland veel informatie. Onder andere de resultaten van de tevredenheidsenquête.

Wij rekenen erop dat u ook dit jaar weer allemaal de enquête zult invullen en danken u alvast voor uw medewerking.

Overtuigd?

Kom ons ontmoeten

Neem contact met ons op