‘Shinen’ op de rode loper tijdens gala

Nieuws

head image
vrijdag 05-04-2019 TERUG NAAR OVERZICHT

Op woensdag 5 (Praktijkonderwijs en VMBO) en donderdag 6 juni (Havo en Vwo), zullen de twee gala’s van onze school plaatsvinden. De organisatie rondom deze twee dagen is al in volle gang. Wij willen jullie alvast wat informatie over jouw gala geven.

  • 18.30u opstellen van de voertuigen.
  • 19.15u vertrek van de stoet
  • 22.00u einde gala

Voor wie is het gala nu precies? Voor alle eindexamenleerlingen van onze school (Pro, Vmbo, Havo en Vwo). Introducees zijn helaas niet toegestaan. Wel maken we een uitzondering voor leerlingen, die onze school voortijdig gaan verlaten naar een vervolgopleiding of de arbeidsmarkt. Ook voor hen is er de mogelijkheid om deel te nemen aan het gala, om op deze manier de periode op het Pius X-College, leuk en feestelijk af te sluiten. Leerlingen uit deze laatste groep kunnen zich aanmelden via hun teamleider.

We hopen op twee hele geslaagde edities van het gala 2019, met mooi weer, imposante en originele voertuigen in de stoet, veel lachende gezichten, lekkere hapjes en drankjes, en gezelligheid voor iedereen.

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF