Cookies
Deze website maakt gebruik van cookies om instellingen te bewaren en website-statistieken te verzamelen.
Als je hieronder op de knop "Cookies toelaten" klikt, geef je ons toestemming om deze cookies te gebruiken.

Wil je meer gedetailleerde informatie, gebruik dan de knop "Meer info".

We onderscheiden volgende types cookies, naargelang hun doeleinden:

 • Essentiële/ Strikt noodzakelijke cookies:

  Deze cookies zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld in onze systemen. Ze worden meestal alleen ingesteld als reactie op acties die door u zijn gesteld, zoals het instellen van uw privacy voorkeuren, inloggen of het invullen van formulieren. Ze zijn noodzakelijk voor een goede communicatie en ze vergemakkelijken het navigeren (bijvoorbeeld naar een vorige pagina terugkeren, etc.).
 • Niet-essentiële cookies:

  Deze cookies zijn op zich niet noodzakelijk om de website te laten functioneren, maar ze helpen ons wel een verbeterde en gepersonaliseerde website aan te bieden.
  • » Functionele cookies:

   Deze cookies stellen de website in staat om verbeterde functionaliteit en personalisatie te bieden. Ze kunnen worden ingesteld door ons of door externe providers wiens diensten we hebben toegevoegd aan onze pagina's.
  • » Analytische cookies:

   Met deze cookies kunnen we bezoeken en traffic bijhouden, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren. Ze helpen ons te weten welke pagina's het meest en het minst populair zijn en hoe bezoekers zich door de website verplaatsen.
  • » Targeting / advertising cookies:

   Deze cookies kunnen door onze advertentiepartners via onze website worden ingesteld. Ze kunnen door die bedrijven worden gebruikt om een profiel van uw interesses samen te stellen en u relevante advertenties op andere sites te laten zien.

Wij gebruiken dus enerzijds onze eigen cookies en anderzijds cookies van zorgvuldig geselecteerde partners met wie we samenwerken.


Nog meer weten?

Kijk dan in onze uitgebreide Cookieverklaring en ons Privacybeleid .

Cookie image

Passie voor kunst!

head image

donderdag 11-01-2024

Terug naar overzicht

Met veel trots presenteren wij in deze expositie het werk van onze leerlingen Beeldende Vorming van het Pius X-College. Er is werk te zien van alle leerjaren en alle verschillende niveaus die er zijn op het Pius!

Met het vak Beeldende Vorming willen wij de leerlingen ervan bewust maken dat de wereld vol zit met beelden, kleuren, ervaringen, gevoelens en composities.

Leerlingen kunnen met hun werk een verhaal vertellen in beelden; en zenden daarmee een boodschap uit naar de buitenwereld. Leerlingen ervaren bovendien dat zij door middel van kunst zichzelf kunnen uiten, daarvan groeien en er hun omgeving mee verrijken.

Tijdens de lessen maken leerlingen kennis met allerlei verschillende materialen en technieken.

Door hun werk te laten zien, laten we de leerlingen trots zijn op wat zij hebben gemaakt en durven zij nog meer hun eigen mogelijkheden te verkennen en uit te breiden. Wij willen het gemeentehuis hartelijk danken voor de mooie kans die zij ons geven om al het prachtige werk van onze leerlingen te presenteren! Data expositie: 19 januari t/m 19 maart, de entree is gratis.

Openingstijden expositie: De expositieruimte is toegankelijk tijdens de openingstijden van het gemeentehuis: https://www.bladel.nl/contact

Overtuigd?

Neem contact met ons op