Mooie resultaten bij timmer- en metselwedstrijden

Nieuws

head image
dinsdag 03-04-2018 TERUG NAAR OVERZICHT

Onze afdeling Bouwen, Wonen en Interieur heeft afgelopen week 3 leerlingen afgevaardigd naar de regionale timmer- en metselwedstrijden te Mierlo.

De timmerman dit jaar was Mart van Avendonk. Hij heeft in 3 dagen wedstrijd laten zien dat hij een waardige deelnemer was. Met een zeer goed werkstuk viel Mart met zijn vierde plek helaas net niet in de prijzen. De metselaars Pim van der Heijden en Luuk Appels hebben op woensdag en donderdag zich van hun beste kant laten zien. Met een keurig metselwerkstuk in Mierlo laten deze twee jongens zien dat ze klaar zijn voor hun CSPE volgende week. Pim werd vierde en Luuk nam de derde prijs in ontvangst. Al met al kunnen wij terugkijken op een hele mooie wedstrijd. Wij (team BWI) willen deze jongens een compliment maken voor de manier waarop ze onze afdeling vertegenwoordigd hebben. Proficiat allemaal!

Bekijk de foto's in ons fotoalbum.

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF