Deelname door leerlingen aan vakwedstrijden

Nieuws

head image
woensdag 07-03-2018 TERUG NAAR OVERZICHT

Jaarlijks nemen leerlingen van onze school deel aan vakwedstrijden. Voorbeelden hiervan zijn de Skills Talents wedstrijden. Dit jaar werd deelgenomen door de vakken BWI (Bouw Wonen Interieur) en Groen.

De wedstrijden worden eerst op provinciaal niveau gehouden waarna de winnaars door mogen naar de landelijke finale. Dit jaar zijn er helaas geen finaleplaatsen behaald; de leerlingen hebben wel een hele mooie ervaring die ze meenemen naar hun toekomst.

Ieder jaar wordt door het Nil (Nederlands Las instituut) een laswedstrijd georganiseerd. Onze school heeft de laatste vier jaar altijd in de top 3 van de beste lasscholen van Noord-Brabant en Limburg gestaan. In 2015 heeft het Pius X-College de eerste prijs van heel Nederland gewonnen. De voorrondes vonden onlangs plaats.

Dit jaar deden twee leerlingen aan de wedstrijd: Abdirasak Mohamed en Bas van Hulst.

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF